top of page

GARAGE PARTY Pardubice, Oslavy 100. výročí modelu Indian Chief 21.8.2021

Aktualizováno: 27. 10. 2021

V sobotu 21.8. se konalo všude spousta akcí, ale my si vybrali "Garáž párty" u pardubických přátel IMRG Prag. Tzv. Severozápadní divize se v poměrně brzkých ranních hodinách sešla v Lounech, kde krásně svítilo slunce, a vydala se směr Praha, na další sraz. Při průjezdu Prahou nás potkala docela hustá mlha, ale když jsme dojeli na místo prvního srazu, už svítilo slunce. Tento výlet měl opravdu velikou účast, na benzínku, kde byl sraz, dorazilo 12 strojů. Vyrazili jsme na místo druhého srazu - k Emilovi domů.

(První část výpravy)

Bylo nás opravdu hodně, nevešli jsme se na parkoviště před domem. Po chvilce dorazili další jezdci, celkem se sešlo 18 strojů. A pak už hurá směr Pardubice. Cesta probíhala hladce, jen jsme potkali pár dopravních omezení, ale nikde jsme moc dlouho nečekali. Kolem půl jedné jsme dorazili do Pardubic na místo konání "Garáž párty". Místa na parkování bylo málo, doslova jsme zaplnili každou škvírku dvora.

Překrásný pohled...

Následovalo milé přivítání od Pardubických Indianů. K vidění bylo hned několik skvostů.Nechyběli ani ukázky bezpečnostních vest i s praktickou ukázkou jejich vlastností a dovedností. Jídlo bylo také super.

Kolem druhé hodiny odpolední jsme se začali řadit na spanilou jízdu.

Při spanilce jsme projeli Pardubice a směřovali na letiště pod "Kuňkou" - zde jsme naaranžovali motocykly ke společnému focení.

A ještě jedna...

Spanilka se vracela zpět do prostor Indian Pardubice. Náš klub se ale odpojil a jel směr Praha, přeci jen jsme měli před sebou cesty ještě řádnej lán...Tady ještě odkaz na fotky od Mary...


Pro IMRG Prag Petra Zachová

103 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Σχόλια


bottom of page