top of page

Indiánský Advent v Mýtě 3.12. 2022

Aktualizováno: 5. 12. 2022


Po delší nucené pauze, byla obnovena tradice akce Adventu v Mýtě.

Rozsvícení stromečku na náměstí spojené s bohatým programem a hlavně s nadílkou pro děti.

Nadílka byla uspořádána v kostele sv. Štěpána a program byl vytvořen a režírován místním divadelním souborem pod vedením naší milé Péti zážitkové.

Členům IMRG Prague se opět dostalo toho privilegia a zahrát pár rolí v krátkém představení spojeném s rozdáváním nadílky místním hodným dětem.

Pro velkou účast byla nadílka rozdělena nadvakrát a to znamená dva divadelní výstupy. To samozřejmě nebyl  pro herce žádný problém a jak se ukázalo i členové klubu si s tím brilantně poradili.

Dovoluji si vyzvednout herecký výkon Želdy. Ten si svou replikou textu kterou všichni známe z let minulých ,,Tady žádný hodný děti nejsou,, strhl na svou stranu všechny dospělé diváky.


Nezaostával samozřejmě ani Vodouch, který se do své role vcítil natolik, že všem se vánoční koledy opravdu zdály jako příšerná a hrozná muzika. A to i když koledy hrál varhaník na místní unikátní nástroj. Je pravda, že každý člen, si zaslouží pochvalu, protože se opradu snažil a hrál naplno.

Pro případ neúspěchu byl připraven i Cimrmanův kus Vichr z hor nebylo třeba nasdit, protože publikum nebylo vlahé a přijalo vše s důstojným zaujetím.

Po rozdání veškeré nadílky se lampionový průvod přesunul z kostela na náměstí.

Zde pokračoval program s Radiem Blaník, rozsvícení vánočního stromku a hlavně pro naše čerty důležitá práce, vážení hříšníků na pekelných vahách.

Zkrátka celý den nabitý akcí a zábavou a i proto jsme se všichni těšili do restaurace na žejdlík piva a pořádnou večeři.

Po večeři bylo rozdáno pár dárků i mezi členy. Popovídalo se o všem a se všemi.

Opět příjemné setkání IMRG Prague.

Děkujeme všem za účast.


111 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page