top of page

Indian Riders fest České Budějovice 9.-11. 6. 2023

Opět po roce se vydáváme do Českých Budějovic, na Indian Riders fest. Cestou jsme se zastavili pozdravit kamarády v Písecké prodejně Indian motorcycle. Potkali jsme zde spoustu skvělých lidí a také se k naší SZ divizi přidal zbytek jezdců IMRG Prag. Byl nejvyšší čas vyrazit do Budějek.

Těsně po našem příjezdu do areálu budějovického výstaviště se nebe zatáhlo a spustil se déšť. V kapkách deště jsme se přivítali s dalšími účastníky akce z různých koutů naší vlasti i ze světa. V rámci IRF probíhala soutěž Budweis Custom show. Zúčastnil se jí i Standa s nástřikem DM3. K večeru se počasí umoudřilo a už téměř bez děste proběhl koncert kapely Queenie.

V sobotu ráno se areál pomalu probouzel a chystal na spanilou jízdu po okolí Budějovic. „Spanilka“ měla něco okolo 30 km. Opět byla možnost se přidat k Indian Ladies First, které jsme i letos s Mary využily. Spanilka byla zakončena na náměstí Přemysla Otakara v Budějovicích. Po návratu na výstaviště bylo na programu třeba kaskadérské vystoupení či zeď smrti neboli Wall of death. Pak také různé koncerty. Nebo jen „klábosení“ s přáteli. V odpoledních hodinách proběhlo vyhlášení soutěže Budweis Custom show. Z našich známých se umístil akorát Petr z Pardubic. Po vyhlášení „customu“ se pomalu došlo k vyhlášení tomboly. Hlavní cenou byla jak jinak než motorka. Replika Challengera (race) od Jeremyho McWilli.

V neděli dopoledne proběhlo focení všech zúčastněných z IMRG Prag a poté si jel každý po vlastní ose směrem ke svému domovu…

Pro IMRG Prag Petra Zachová

75 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page