top of page

Indian Riders fest České Budějovice 9.-11. 6. 2023

Opět po roce se vydáváme do Českých Budějovic, na Indian Riders fest. Cestou jsme se zastavili pozdravit kamarády v Písecké prodejně Indian motorcycle. Potkali jsme zde spoustu skvělých lidí a také se k naší SZ divizi přidal zbytek jezdců IMRG Prag. Byl nejvyšší čas vyrazit do Budějek.

Těsně po našem příjezdu do areálu budějovického výstaviště se nebe zatáhlo a spustil se déšť. V kapkách deště jsme se přivítali s dalšími účastníky akce z různých koutů naší vlasti i ze světa. V rámci IRF probíhala soutěž Budweis Custom show. Zúčastnil se jí i Standa s nástřikem DM3. K večeru se počasí umoudřilo a už téměř bez děste proběhl koncert kapely Queenie.

V sobotu ráno se areál pomalu probouzel a chystal na spanilou jízdu po okolí Budějovic. „Spanilka“ měla něco okolo 30 km. Opět byla možnost se přidat k Indian Ladies First, které jsme i letos s Mary využily. Spanilka byla zakončena na náměstí Přemysla Otakara v Budějovicích. Po návratu na výstaviště bylo na programu třeba kaskadérské vystoupení či zeď smrti neboli Wall of death. Pak také různé koncerty. Nebo jen „klábosení“ s přáteli. V odpoledních hodinách proběhlo vyhlášení soutěže Budweis Custom show. Z našich známých se umístil akorát Petr z Pardubic. Po vyhlášení „customu“ se pomalu došlo k vyhlášení tomboly. Hlavní cenou byla jak jinak než motorka. Replika Challengera (race) od Jeremyho McWilli.

V neděli dopoledne proběhlo focení všech zúčastněných z IMRG Prag a poté si jel každý po vlastní ose směrem ke svému domovu…

Pro IMRG Prag Petra Zachová

72 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments

Couldn’t Load Comments
It looks like there was a technical problem. Try reconnecting or refreshing the page.
bottom of page