Indianský masopust 15.-16.2. 2020

Aktualizace: 5. bře 2020


Co říci úvodem, opravdu velmi povedená akce.

V pátek dopoledne jsme se sešli v indian-praha.cz., kde jsme si rozdělili pár věcí a naložili překvapení, které Pete domluvil u Polaris pro všechny členy. Ano byla to čtyřkolka, pro utužení kolektivu, na vyblbnutí.

Jako první se na cílové místo tvrze v Jindřichovicích u Klatov dostavili Joly s Hlubinou, Sára s Petrunou a Evičkou. Všem patří velké díky za přípravu. Protože, když jsme přijeli my, bylo vše připraveno a bylo už krásné teplo. Před námi byla již na místě babička Mary s Peťou.

Večírek se pomalu rozjížděl a postupně se dostavují další Petra "Zážitková" Michal "Samuraj" a "Jeník" se svou ženou.

Zkrátka nakročeno k pořádné indiánské party. Ve družné zábavě se dostáváme k ochutnávání všemožných pokrmů, které jsme navzájem připravili, ale hlavní roli hraje gulášek podle Hlubiny a perfektně vyvážená pečená kýta, která se rozplývala na jazyku. Jak je na podobných akcích již tradicí, zapíjelo se plzeňským pivečkem a pro zažívání nějaká ta ohnivá voda.

Někdy bývá ohnivé vody více a poté je člověk moc chytrý a například rozdělávání hlídkových a rodinných ohňů, pomocí toaletního papíru je poměrně velká legrace. Nutno ale dodat, že nikomu se nic nestalo a všem bylo teplo tak akorát.

Dále děkujeme Petrunovi za obětavost při topení v místnostech určených na snídani, kde s lahví ohnivé vody přečkal noc za neustálého přikládání.

Druhý den jsme se přes všechna úskalí sešli plus mínus v určený čas. Po snídani nás čekal výlet do nedalekých Klatov. Kde jsme navštívili proslulé jezuitské katakomby s mumiemi. Tato pasáž se líbila hlavně dětem, protože Pete hned po vstupu zahlásil, že mumie vypadají jako to uzené maso co měl včera a měli o zábavu postaráno :)