top of page

Indianský masopust 15.-16.2. 2020

Aktualizováno: 5. 3. 2020


Co říci úvodem, opravdu velmi povedená akce.

V pátek dopoledne jsme se sešli v indian-praha.cz., kde jsme si rozdělili pár věcí a naložili překvapení, které Pete domluvil u Polaris pro všechny členy. Ano byla to čtyřkolka, pro utužení kolektivu, na vyblbnutí.

Jako první se na cílové místo tvrze v Jindřichovicích u Klatov dostavili Joly s Hlubinou, Sára s Petrunou a Evičkou. Všem patří velké díky za přípravu. Protože, když jsme přijeli my, bylo vše připraveno a bylo už krásné teplo. Před námi byla již na místě babička Mary s Peťou.

Večírek se pomalu rozjížděl a postupně se dostavují další Petra "Zážitková" Michal "Samuraj" a "Jeník" se svou ženou.

Zkrátka nakročeno k pořádné indiánské party. Ve družné zábavě se dostáváme k ochutnávání všemožných pokrmů, které jsme navzájem připravili, ale hlavní roli hraje gulášek podle Hlubiny a perfektně vyvážená pečená kýta, která se rozplývala na jazyku. Jak je na podobných akcích již tradicí, zapíjelo se plzeňským pivečkem a pro zažívání nějaká ta ohnivá voda.

Někdy bývá ohnivé vody více a poté je člověk moc chytrý a například rozdělávání hlídkových a rodinných ohňů, pomocí toaletního papíru je poměrně velká legrace. Nutno ale dodat, že nikomu se nic nestalo a všem bylo teplo tak akorát.

Dále děkujeme Petrunovi za obětavost při topení v místnostech určených na snídani, kde s lahví ohnivé vody přečkal noc za neustálého přikládání.

Druhý den jsme se přes všechna úskalí sešli plus mínus v určený čas. Po snídani nás čekal výlet do nedalekých Klatov. Kde jsme navštívili proslulé jezuitské katakomby s mumiemi. Tato pasáž se líbila hlavně dětem, protože Pete hned po vstupu zahlásil, že mumie vypadají jako to uzené maso co měl včera a měli o zábavu postaráno :)

Po prohlídce katakomb jsme se vydali na šálek dobré brazilské kávy na náměstí, aby jsme nabrali sil na výšlap na Černou věž, která dominuje náměstí. Bylo zavřeno :( , ale to nám neubírá na náladě, někteří jsou po ohnivé vodě z předešlého večera i rádi, že nemusí nahoru.

Děláme pár skupinových fotografií pod věží, na náměstí a hurá na oběd.

Rezervaci pro náš kmen máme v okolí vyhlášené restauraci a country salonu COUNTRY STEAK RESTAURANT PENZION Klatovy - Beňovy.

Jídlo bylo výborné, můžeme všem doporučit.

Po obědě jsme se opět přesunuli do Jindřichovic, kde jsme osedlali čtyřkolku zapůjčenou od Polaris a vyrazili otestovat na nedaleké předem připravené a domluvené místo, kde Hlubina s Petem zajistili louži :)

S vrozenou dětskou hravostí jsme skoro všichni neodolali a řádně se zmáchali.


Během této zábavy se se povedlo udělat nejlepší šplouchlogo INDIAN.

Na dvorku dospělí odebrali dětem malého motorového Jeepa od juniorcars.eu a řádily jako ty malé děti.

Povečeřeli jsme opět královsky. Jitrničky, jelítka, prdelačka … zkrátka zabijačka jak má být. Po předchozím dni a hlavně noci, šli tentokrát všichni do peřin o poznání dříve. Ale neopomnělo se vymyslet forek s toaletním papírem nataženým až ke kamnům Samuraje, jako zápalný knot.

U nedělní snídaně jsme domluvili na návštěvě Velhartického hradu a tamního řezbáře.

Hrad samozřejmě mimo sezonu zavřený, ale to by to nebyl Hlubina, aby se po strčení do vrat za chvilku neprocházel po hradbách. Nakonec jsme se s přítomným personálem dohodli alespoň na fotografování naší smečky na nádvoří hradní zříceniny.

Po krátké procházce kolem hradeb, jsme se přesunuli k řezbáři, kde jsem nakoupili spoustu potřebných praků :) a lžic na obouvání.

Když jsme po spořádání oběda, který úžasně připravila Sára zažívali, ozvalo se bublání.

Ano, byl to on, Emil přijel svým motocyklem Indian. Byli jsme moc rádi, že se ukázal byť jen na krátkou chvilku.


Jen dál a houšť a více takových akcí kamarádi Indiáni.

Pro IMRG Prague David "Stumpman"280 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page