top of page

Indianský masopust 25. - 27. 2. 2022 Tvrz JindřichoviceO víkendu proběhla již tradiční předjarní akce našeho klubu IMRG Praha "Masopust v Jindřichovické tvrzi" u pana Chrousta.

,,Nejprve pár slov ke smyslu akce jako takové. Masopust, původně latinsky Carne Levare, znamená ve volném překladu "MASO PRYČ" :) Popeleční středa připadá sice letos na 2. března, ale my si ten fašank užijeme o pár dnů dříve. A pak už půst až do velikonoc ať se vejdeme do našich moto hadrů :)

S těmito slovy nás president klubu Hlubina zval na tuto akci.

A měl opět pravdu, užili jsme si to náramně a moto oblečení je ohroženo :)

V pátek během dne jsme se pomalu všichni ubytovali v komnatách tvrze. Ohně zažehnuty, takže teplo bylo. Večer se vypil nějaký ten žejdlík piva plzeňského a i na ohnivou vodu došlo.

Ale všeho s mírou, protože sobotní program, který je spojen s Masopustním veselím a průvodem masek, byl tentokrát doplněn o valnou hromadu klubu, kde se řešilo a odhlasovalo vše potřebné.

Tak že, v sobotu po snídaní výlet spojený s obědem, během dne testování zapůjčené plechovky od Mercedesu AMG a Indiánský masopustní průvod.

Po průvodu na nás čekaly masopustní pochoutky, ochutnávka piva z pivotéky BEER Store z pražské Voršilské ulice a narozeninové přání pro Samuraje a Jeníka.

Potom všem už za tónů kapely Echoes rovnou do zábavy a do bezvědomí :)


Neděle pak byla ve znamení pozdní snídaně a pomalého probírání se k životu.

Děkujeme všem zúčastněným a organizátorům celé akce. Super to bylo.
276 zobrazení1 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

1 Comment


Jeník Muntů
Jeník Muntů
Feb 27, 2022

Bylo to super, ještě jednou všem moc děkuji 🥰 jste super a akce byla dokonalá 👍

Like
bottom of page