top of page

Jindřichovice tvrz 21. - 23.5. 2021


A je to tady.

Po dlouhém, státem nařízeném domácím vězení můžeme, samozřejmě za dodržení všech bezpečnostních a hygienických pravidel, na kontrolu Indiánské rezervace.

Tentokrát nám Hlubina perfektně připravil, několikrát přesunuto akci v Jindřichovice tvrzi.

Akce byla víkendová a začala pátečním příjezdem, kdy jsme se rozdělili na několik skupin a na místo dojeli po částech.

A musíme všechny jezdce pochválit za hojnou účast 18 motocyklů značky Indian a to všech kategorií a velikostí a to i přes né úplně krásné počasí a celkovou předpověď počasí na víkend.V páteční večer bylo samozřejmě co pít a jíst. Nechybělo nějaké to grilované maso, pivečko a trocha té ohnivé vody také byla.


V sobotu po výtečné snídani byla naplánována vyjížďka po okolí. Počasí pomalu začalo vypadat, že se zlepší a také ano.

Po nasednutí na stroje se to protrhalo a začalo i svítit slunce.

Všech osmnáct strojů zaburácelo a vydalo se na vyjížďku do Halter Valley.


Halter Valley ma sice již svá nejlepší léta za sebou, ale kulisa ke strojům Indian, je to kouzelná. Místní nám připravili výborný oběd v podobě burgrů a dalších specialit.


Po obědě pokračovala vyjížďka do Klatov na náměstí a poté bylo rozhodnuto, že část se vrátí na ubykace a druhá část se podívá ještě po okolí a dá si někde u cesty zmrzlinu.

Odpoledne byla možnost vyzkoušet stroje Royal Enfield. Které jsou samozřejmě menší než Indian, ale o to zábavnější. Děkujeme za zapůjčení Vintage Garage Motors.Sobotní večerní program byl domluven s živou hudbou.

Nepředstavuje si Evu a Vaška jak zpívají bílou orchidej. Nebyl to nikdo jiný než kapela Znouzectnost.

Ano, někomu se vryly oči do slz, při poslechu této huby z důvodu vzpomínek na mládí a druhému z důvodu hlasitosti punkové muziky a jejích tónů.

Ve výborné pokoncertové náladě jsme si užívali do brzkých ranních hodin.


Nedělní ráno bylo deštivé, nicméně byla domluvena účast na jízdě The Distinguished Gentleman’s Ride 2021 a proto jsme se navlékání do nepromoků stalo nezbytností.

Před Prahou jsme se opět vysoukali z nepromoků a ve formaci a plné parádě přijeli k našemu dealerovi motocyklů značky Indian, kde na nás čekalo milé přivítání a pohoštění za které děkujeme.

Po krátké pauze se vyrazilo na spanilou jízdu Prahou na podporu dobré akce DGR 2021.Zkrátka perfektní zakončení perfektního víkendu s kamarády a milovanými motocykly značky Indian.


Speciální poděkování pro:


Hlubinu - za perfejtni organizaci celého víkendu

Danu Mafkovou - za perfektní výchovu svého chotě, která byla vidět hlavně při jeho akčním přístupu při úklidu a mytí nádobí.


Kompletní fotografie naleznete tady na tom linku

155 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentários


bottom of page