top of page

Neskutečný Indiánský Silvestr 2023 v Motelu Charlie Kovač


Když Jarda “RUMMEN” Hampl vypustil pozvánku na “Indiánský Silvestr 2023” v Motelu Charlie Kovač, tušili jsme, že nás čeká něco nevšedního. A opravdu, byla to událost plná překvapení a romantiky.

Akce odstartovala 30. prosince s příjezdem v během dne, následovaným procházkou v Jičíně.

Želda byl nucen zachránit situaci a společně s Jardou vyřešily, aktuálně před našimi zraky vyhořelou elektriku.

Samozřejmě se vše zvládlo na jedničku. Díky .

Večer jsme se přesunuli na sál u Chárliho, kde na nás čekala večeře a volná zábava.

Silvestrovský den byl zahájen snídaní a výletem do safari parku ve Dvoře Králové, s následnou zastávkou na přehradě Les Království.

Večerní oslava pak byla zcela v duchu indiánské kultury – všichni jsme byli vyzdobeni v indiánských maskách, což přidalo na autentičnosti a jedinečnosti celého večera.

Děkujeme Želdovy, který v jednu chvilku dělal dýdžeje, zpěváka i bubeníka! A děkujeme Móně za soutěže, které byly fajn odreagování.

A nemůžeme opomenout skvělé selátko od Jany a Standy, které bylo nejen chutné, ale také dokonale zapadalo do atmosféry večera. Jejich kulinární schopnosti významně přispěly k tomu, že večer byl nejen plný zábavy, ale i výjimečných gastronomických zážitků.

Půlnoční ohňostroj zajištěný Oldou byl vrcholem večera. Jeho brilantní práce nejen osvětlila oblohu, ale i symbolicky označila start nového roku plného naděje a očekávání.

Zakončení akce s novoročním přípitkem a přáním dalších úspěšných moto zážitků bylo dokonalým závěrem této výjimečné události.


Velké poděkování patří Jaroslavu “RUMMEN” Hamplovi a všem, kdo přispěli k úspěchu této akce. Byla to nádherná noc plná přátelství, radosti, a nezapomenutelných chvil, které si budeme pamatovat po celý následující rok.


Mějte krásný rok 2024!

135 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page