top of page

Oslava nového vína Beaujolais Nouveau v Konviktu 16.11. 2023


Včerejší večer se v duchu francouzské gastronomie a vinařské tradice nesl ve znamení křestu mladých vín Beaujolais Nouveau. Milovníci vín a kulinářští nadšenci se shromáždili, aby společně přivítali tento výjimečný moment ve světě vína, který každoročně přináší vzrušení a nové chutě.

V útulném prostředí Konviktu se nesly zvuky smíchu, cinkání sklenic a nadšené ohlasy na kulinářské umění. Naše chuťové buňky byly rozmazlovány tradičním francouzským pokrmem, kohoutem na červeném víně, jehož receptura byla zdokonalena naší nekompromisní kuchyní.

Beaujolais Nouveau, to není jen obyčejné víno. Je to slavnost života a radost z nové úrody, kterou představuje čerstvě sklizený gamay. Víno, které si za svou krátkou historii v lahvi už stihlo získat srdce mnoha vinařů a gurmánů.

Ačkoli se akce konala pouze včera, vzpomínky na ni budou v našich srdcích žít ještě dlouho. Zvlášť, když nám kalendářní shoda dopřála volný den po akci, což umožnilo hostům vychutnat večer naplno, bez starostí o následující den.

Děkujeme všem, kteří se akce zúčastnili a sdíleli s námi tuto neopakovatelnou atmosféru. Těšíme se, že společně přivítáme Beaujolais Nouveau i příští rok. Do té doby nezapomeňte, že každá láhev Beaujolais Nouveau je vzkazem z Francie, který přináší radost a oslavu života.


104 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

댓글


bottom of page