top of page

Poslední majle podle Hlubiny - Loket 22.-23.9.2019

Ohlédnutí za úžasnou akcí minulého roku, kterou perfektně naplánoval Hlubina.


Byl nádherný teplý víkend končícího léta a již početná skupina se vydala z Prahy a po cestě se přidali další bratři a sestry. Po příjezdu do Lokte nad Ohří jsme naše stroje vměstnali do nevelkého dvora hotelu Císař Ferdinand. Rychle jsme se ubytovali a už jsme zase startovali na nádhernou vyjížďku přes Horní Slavkov, Krásno, Tepličku, vodní nádrž Stanovice až do Kyselky, kde jsme ochutnali Mattoniho zázračný elixír a pak pokračovali přes Jáchymov a Boží dar do restaurace Salaš Rýžovna.

Pak jsme se vrátili zpátky řádně žízniví a hladoví. Po návratu do Ferdinandu jsme se museli opět vměstnat do dvora hotelu, který se ale ještě zmenšil, protože přijeli muzikanti. To se nám nakonec povedlo. Pravda, byla to akce asi na hodinu. Ale odměnou nám bylo pivo přímo z pivovaru v hotelu (špekové pivo třináctka) a selátko připravené pečením v jámě. Jedná se o slovanskou podzemní pec. Tu nenajdete nikde jinde na území ČR ! Úžasná kombinace.

Majitel hotelu nám udělal zajímavou přednášku a ukázal nám sbírku přes 2500 tzv. koflíků určených k popíjení vody v rámci lázeňské léčebné kůry.

Ráno po snídani jsme se prošli po hradu Loket a vyrazili na další vyjížďku přes zaniklé městečko Čistá a Prameny, naobědvali se v loveckém zámečku na Kladské a dále pokračovali domů přes Lázně Kynžvart, Plzeň, Mýto a Beroun.


Byla to úžasná akce na kterou nikdy nezapomeneme, protože jsme jeli naposledy s naším Presidentem Carlosem.


Bylo nám velikou ctí náčelníku !


 


169 zobrazení1 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

1 Comment


Tom Rajčus
Tom Rajčus
Apr 10, 2020

... jestli mate nejake pekne fotky, tak mi je bud poslete do mailu (tom@indian-praha.cz) nebo je pridejte sem do komentaru. Diky !.

Like
bottom of page