top of page

S Indiány do Prazdroje aneb " se Šnytou na šnyta, možná mlíko, nebo hladinku" 25.-27.6. 2021

Aktualizováno: 30. 6. 2021

Již tradiční akce, kterou zaštítil Šnyta, začala v pátek v Plzeňském Prazdroji. Ochutnávky byly velké a pár lidí nevědělo, kdy přechází z ochutnávky do dotočné :)

Nicméně exkurze pivovarem byla perfektní a doře se pilo a jedlo. Děkujeme Šnytovi za perfektní organizaci.

V sobotu ráno jsme se sešli v Plzni na náměstí republiky. A proto, že Zážitková domluvila povolení, jsme se mohli na městskou policii, která nás přišla legitimovat usmát a začít perfektní víkendovou akci fotografováním přímo na náměstí.

Další naše cesta vedla za Kubou naším čestným členem předat dary a potěšit ho.

Příští plánovaná zastávka byla u Dobřívského horního hamru, je to největší a nejvýznamnější památka svého druhu v ČR, provozovaná západočeským muzeem v Plzni.Po prohlídce zasloužený oběd v restauraci v sousedství hamru a poté hurá na další dobrodružství.

Naši průvodci Zážitková a Samuraj naplánovali návštěvu Muzea na demarkační linii v Rokycanech.

Pak už jen výborná zmrzlina a procházka zahradou zámku Kozel a hurá na ubikace, večeři a pivísko :)

Moc děkujeme všem za účast a organizátorům za perfektní organizaci a plánování.


Neděle se nesla ve znamení kuželů :) někteří z nás se opět zúčastnily motokoly u motolisy.cz a samozřejmě získaly spousty zkušeností a nových technik ovládání motocyklu Indian.Veškeré fotografie najdete tady


Motocykl Indian budí vždy emoce všech, kteří jsou v jeho blízkosti. Proto není divu, že si našeho příjezdu všimli i média a o celé akci byl vydán krátký článek v Rokycanském deníku.113 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page