top of page

Tradiční předvánoční procházka Prahou: ochutnávka svařeného Vína a grogu :) 21.12. 2023Již několik let se vždy před vánoci sejdeme, abychom společně prožili jedinečnou předvánoční chvíli v srdci Prahy.

Naše tradiční procházka začala na Václavském náměstí pod vocasem, kde jsme se sešli všichni dohromady. S radostí a touhou ochutnat letošní vánoční dobroty, jsme se vydali směrem k Havelskému trhu, kde se nám naskytla další možnost ochutnat tradiční svařené víno a grog.

Chladné počasí bylo jako stvořené pro teplé nápoje, které nám dodaly energii pro další etapu k dalšímu stánku.

Naše kroky vedly na Staroměstské náměstí, kde jsme se zastavili u nádherně vyzdobeného vánočního stromečku. Tento magický moment jsme si zvěčnili společnou fotografií, která bude připomínat tuto krásnou chvíli.

Poté jsme se vydali do naší základny – do restaurace Konvikt. I když nás nebylo mnoho, atmosféra byla příjemná a plná přátelského ducha. V teple restaurace jsme si povídali, smáli se a sdíleli zážitky z dneška.

Tato akce je pro nás vždy příležitostí k setkání s přáteli a k prožití jedinečné atmosféry Prahy, která se v předvánočním čase mění v kouzelné místo plné světel a vůní.

Při rozloučení jsme si popřáli krásné Vánoce a ti z nás, kteří se neuvidí na Silvestra, si popřáli šťastný nový rok.

Tato akce nám připomíná, že tradiční hodnoty a společné zážitky jsou to, co nás spojuje a co nám dodává sílu. Již teď se těšíme na příští rok, kdy se opět sejdeme a znovu prožijeme tento nádherný předvánoční večer.


71 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page